MOZPO NSZZ „Solidarność” w Piszu
Zapraszam Przewodniczących Kół na WZC MOZPO NSZZ „Solidarnosc” w Piszu, które odbędzie się w dniu 21.04.2017r.[PIĄTEK] o godz.15:30 w  I LO w Piszu ul. Sikorskiego1                                                                                                                                                                                                                                                                                                Przewodniczących Kół proszę do końca maja o wypełnienie deklaracji członkowskich w Waszych Kołach w związku z wydaniem i administracją elektronicznej legitymacji związkowej.                                                                                                                                                                                                              Mirosław Zduńczyk.